Ślub Cioci Ani i Wujka Olka

maj 22nd 2008, Autor: M&M, Kategoria: 12 miesiąc, Dzień po dniu, Galeria Maksia

Cioci i Wujkowi z okazji ślubu życzę dużo zdrowia i mnóstwo fajnych bobasków, z którymi jako starszy kuzyn będę się bawił.

4 komentarze(y) do “Ślub Cioci Ani i Wujka Olka”


 1. cypol napisał(a):

  jerona, Daga, jaki szykowny kapelusz…!!!! no no ! elegancja…
  hehe, a ten domek to skas pamietom…mom nadzieja ze max dobrze go wahowol !
  pozdrawiom !


 2. Alex napisał(a):

  Maksio niestety na imprezie nie był do końca dysponowany, ale już za 17 lat będziemy imprezować pod każdym wiążącym aspektem dobrej zabawy ;)


 3. Mohit napisał(a):

  gru22Robert Politowicz No dobrze może źle to niaspałem ale chodzi mi dokładnie o to o czym Pan mf3wi. Bo czy fotelik z dobrymi wynikami w testach jednak nie przymierzony do samochodu nie może być niebezpieczny? Czy nie prościej zaproponować choćby prf3bę zwrotu lub wymiany fotelika w sklepie w ktf3rym go osoba obdarowująca kupiła.W ktf3rymś z wcześniejszych wpisf3w namawia Pan nie kupujmy na allegro,przymierzajmy,dopasowujmy, nie mierzmy w sklepie zajmując czas sprzedawcy a potem kupujmy w internecie. I bardzo dobrze w pełni Pana popieram na 1000%Jednak teraz radzi Pan żeby sprzedać na Allegro. A kto go ma kupić przecież wprowadził Pan zakaz kupowania bez przymierzania na Allegro (no żart może z tym zakazem ale wszyscy wiemy o co chodzi)


 4. acne medication online accutane napisał(a):

  The honesty of your posting shines through

Wpisz swój komentarz

*
W celu potwierdzenia proszę wpisać wyraz znajdujący się w ramce.
Anti-spam image